בריכות לבית
גדר בטיחותית לבריכה

גדר דקורטיבית המיוצרת בצרפת ומקיפה את בריכת השחיה. גדר רשת בטיחותית כוללת שער לנוחות מקסימלית.
גדר דקורטיבית בשילוב עמודי אלומיניום לחוזק ובטיחות, ניתנת לפירוק והרכבה מהירה ע"י אדם בוגר, עומדת בתקנים בטיחותיים.

{gallery}fence:300:200:0:0{/gallery}
 
בריכה בחצר היא השקעה בטוחה ומבטיחה. כיום, בניית בריכה בחצר הבית לא נחשבת כמוצר מותרות. עונת הקיץ הממושכת והחמה לצד עלויות הכניסה לבריכה הציבורית או לקנטרי המקומי, מחייבות אותנו למצוא פתרונות יצירתיים אחרים לשעות הפנאי. למי שיש חצר לצד הבית כדאי שיחשוב על יתרונות בניית הבריכה ועל הערך המוסף אותו היא מספקת.


איזו בריכה מתאימה למיקום בחצר?

ישנם שני סוגי בריכות הניתנות להתקנה קלה ומהירה בחצר הבית. הראשונה שבהן היא הבריכה המוכנה העשויה פלסטיק, פיברגלאס או עץ. ניתן למקמה על פני השטח בכל אזור בחצר ללא חפירה בקרקע וללא הכנה מוקדמת. הסוג השני הוא בריכה אשר השלד שלה מיוצר בנפרד וכל מה שצריך הוא לחפור ולהתקינה במעמקי הקרקע.


האם ניתן לבנות בריכה בחצר שכבר קיימת?

בוודאי שניתן לבנות בריכה בחצר קיימת! בניגוד לשנים קודמות, בהן ניתן היה לבנות בריכה רק כחלק מתהליך בניית הבית, כיום ניתן למקם בריכה מוכנה בחצר הבית בכל שלב ובכל עיתוי. בריכה מסוג זה נקראת בריכה מתועשת. הטכנולוגיה המתקדמת מקנה לבריכה המתועשת מראה זהה לבריכות השחייה הישנות והיקרות. לבריכה זו יתרונות רבים כאשר הצורך העיקרי בעצם, הוא החצר עצמה. בריכה מתועשת קלה להרכבה ומורכבת תוך עשרה ימים, ניתן לבחור את גודלה וצורתה בהתאם לצרכים והיא אינה מושפעת מתנאי השטח. בריכה מתועשת עולה כמחצית מבניית בריכת בטון יצוקה בקרקע. עלות ההשקעה הכספית מתאימה לאלו המעוניינים להשיג איכות ויוקרתיות לצד השקעה בטוחה והעלאת ערך הנכס אשר ברשותם.
קרא עוד...  
בריכה פרטית בבית היוותה מאז ומעולם סמל מעמד. בעבר, בריכות פרטיות אפיינו וילות יוקרתיות ובתי ענק. כיום, שוק הבריכות הפרטיות הפך פופולארי יותר, וגם בני מעמד הביניים יכולים להרשות לעצמם להתהדר בבריכת פאר בחצר או בגינה.


סוגי בריכות
הבריכות הנפוצות ביותר להתקנה בחצר הבית הן בריכות ניידות או עיליות, בריכות מתועשות ובריכות בטון.
  • הבריכה הניידת השכיחה ביותר היא אותה בריכה פלסטיק מתנפחת הניתנת לרכישה ברשתות השיווק השונות. מתאימה לטבילה מפעם לפעם ומשמשת בעיקר ילדים. ברכישת בריכה כזו חשוב להקפיד על התאמתה לגיל הילדים, לגודל הגינה ועמידתה בתו תקן של מכון התקנים הישראלי.
  • בריכה עילית הינה בריכה עשויה פיברגלאס איכותי או עץ טבעי דקורטיבי. ניתנת להצבה על פני השטח, מגיעה בצירוף סולם ומסנן ומתאימה בעיקר לטבילות וצינון בימי הקיץ החמים. ניתן להציבה כמעט בכל שטח וללא היתרי בנייה מיוחדים.
  • בריכה מתועשת – שלד הבריכה עשוי פלדה מגולוונת בעל ציפוי יריעת ויניל אטומה וגמישה. השלד מיוצר מראש במפעלים שונים ומבחר הגדלים והצורות רחב כך שניתן להתאימה לכל צורך ולכל עיצוב. הבריכה המתועשת עולה כמחצית מבריכת בטון וניתן להרכיבה תוך עשרה ימים בכל שטח ובעיקר בשטח קיים וללא תכנון מוקדם.
קרא עוד...  
בריכה פרטית בבית היא חלומו הרטוב של כל ישראלי. החום והלחות המאפיינים את מדינת ישראל במרבית ימות השנה, מאפשרים שימוש תדיר ומרבי בבריכה פרטית הממוקמת בחצר הבית. הגשמת החלום היא אפשרית ומעבר להנאה הצרופה קיים גם הפן הרווחי - בריכה פרטית תשדרג כל נכס קיים.

בריכה עילית – הפתרון הקל

אחד הדברים הראשונים שחשוב לשים עליהם את הדעת, היא ההחלטה האם הבריכה תהיה בריכה עילית או בריכה אשר שקועה באדמה. בריכה עילית, כשמה כן היא, ממוקמת על פני הקרקע ולכן היא גם קלה יותר להקמה ואינה דורשת עבודה נוספת למעט עבודת ההרכבה.  
בריכה עילית איכותית תהא עשויה עץ טבעי המצופה ויניל, אך ניתן למצוא בשוק גם בריכות פשוטות יותר העשויות יריעות פוליאסטר בלבד. הבריכה מגיעה במספר גדלים קבועים, בצורה מרובעת, מלבנית או בעלת שמונה צלעות. לרוב, בריכה עילית תימכר בצירוף משאבה, מסנן וסולם אשר יקנה גישה נוחה ובטוחה יותר. בריכה עילית תהווה פתרון כלכלי מצוין לאלו המעוניינים בבריכה בגינתם בהשקעה כספית נמוכה יחסית. את הבריכה העילית ניתן למקם על פני הקרקע בצורה מובלטת או לבנות סביבה דק להגבת המשטח עליו היא ממוקמת דבר המעניק תחושת אחידות וחוויה של בריכה שקועה לכל הדעות. חשוב מאוד לקנות בריכה עילית במקומות מוכרים אשר יבטיחו אחריות מלאה במידת הצורך.
קרא עוד...  
Powered by Tags for Joomla

ליצירת קשר

מלאו את הפרטים הבאים:
שם *
יש למלא שם ומשפחה.
טלפון *
יש למלא מספר טלפון
דוא"ל *
יש למלא כתובת דוא"ל תקינה.
פרטי ההודעה