ברכות שחיה
חברת קובי בריכות שחייה הינה הוותיקה והמובילה בארץ ביבוא והקמת בריכות פרטיות ומערכות ספא יוקרתיות בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולפי התקן האמריקאי.

אנו משמשים כנציגה הבלעדי של חברת Imperial Pools האמריקאית, בעלת מוניטין של למעלה מ- 50 שנות בייצור, איכות ואמינות ללא פשרות בפרישה כלל עולמית.
הפנלים הטרמופלסטי ה- Pool Matrix שהינו פטנט רשום של חברת Imperial Pools.


{qtube vid:=iLH6p42ERDs w:=560 h:=349}

{gallery}body:300:200:0:0{/gallery}

 

בכל גודל, בכל צורה - הדמיון הוא הגבול.

אנו בונים בריכות בשיטת הבנייה המתועשת. תשתית הבריכה מגיעה בחלקים מוכנים והרכבתה נעשית במקום, בגודל ובצורה שקבע הלקוח. את התשתית המורכבת מצפים בפלסטיק ובאריחים דקורטיביים. לשיטת בנייה זו שני יתרונות בולטים: היא מעמידה בפני הלקוח אין ספור אפשרויות מבחינת עיצוב הבריכה ומוזילה את עלויות הבנייה באופן משמעותי, בהשוואה לעלויות בניית בריכות מיציקת בטון.

יתרונות הבריכה המתועשת מתבטאות בזמן,עלות ואחזקה זולים.את הבריכה המתועשת נבנה לכם בכל גודל ובכל צורה דמיונית בעזרת שלד ה- Pool Matrix , פטנט רשום של חברת Imperial Pools, אנו מתחייבים לתת לכם ייעוץ וליווי צמוד לתכנון והקמת הבריכה וכמו כן לפיתוח סביבת הבריכה (עבודות חיפוי ,ריצוף וגינון). הינכם מוזמנים להצטרף לחוג לקוחותינו הרחב המעודכן מידי שנה במיטב החידושים בעולם הבריכות הישר מארצות הברית.


יתרונות הבריכה המתועשת :

  • הבנייה אורכת זמן מאוד קצר – 7 ימי עבודה !
  • עלותה זולה ביותר. כמחצית מהעלות של הקמת בריכות שחייה מבטון ובציפוי קרמיקה.
  • התאמה מיוחדת לקרקע קשה (קרקע עובדת).
  • האחזקה של הבריכה ברמה מאוד גבוהה והבלאי נמוך ביותר.
  • עיצוב אישי ומיוחד הן בגודל והן בצורה.

דוגמא לבריכת שחיה מתועשת דוגמא נוספת לבריכה שחיה מתועשת בריכת שחיה מתועשת בריכת שחיה מתועשת דוגמא


בריכות מתועשות עם אפשרות לתעלות גלישה וציפוי קרמיקה/פסיפס

הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת היום ביצועים מקצועיים בתחום הבריכות כמו אפשרות לתעלות גלישה או חיפוי קרמיקה.

היום גם בבריכות מתועשות ניתן לקבל את המראה שובה הלב של בניית בריכה הנראית כאילו גודלה הוא אין סופי, בצד אחד או של הבריכה או בכל היקפה.


הבונים בריכת בטון עם תעלות גלישה מבטון חייבים מהנדס וקונסטרוקטור,תוכניות ,קלונסאות מתחת לבריכה ועבודת טיח.

עבור הקמת בריכה מתועשת אין צורך בכל עבודות הבניה הללו (!) ובנוסף היתרונות של הבריכה המתועשת הם שהבריכה יודעת לזוז עם הקרקע ללא תלות בסוג הקרקע, ישנה אחריות על גוף הבריכה בעוד עבור בריכות הבטון רוב הקבלנים אינם נותנים אחריות, והכי חשוב - אותה בריכה מדהימה בעלות נמוכה יותר ובזמני הקמה מינימליים!

{gallery}incover:300:200:0:0{/gallery}
 
חברת "קובי בריכות שחייה" הינה הוותיקה והמובילה בארץ ביבוא והקמת בריכות פרטיות ומערכות ספא יוקרתיות בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולפי התקן האמריקאי.

אנו משמשים כנציגה הבלעדי של חברת Imperial Pools  האמריקאית, בעלת מוניטין של למעלה מ- 50 שנות בייצור, איכות ואמינות ללא פשרות בפרישה כלל עולמית.
ישנם שני אפשרויות לבניית הבריכה , האחת בריכה מתועשת והשנייה בריכה יצוקה מבטון.

יתרונות הבריכה המתועשת מתבטאות בזמן,עלות ואחזקה זולים.את הבריכה המתועשת נבנה לכם בכל גודל ובכל צורה דמיונית בעזרת שלד ה- Pool Matrix , פטנט רשום של חברת Imperial Pools, אנו מתחייבים לתת לכם ייעוץ וליווי צמוד לתכנון והקמת הבריכה וכמו כן לפיתוח סביבת הבריכה (עבודות חיפוי ,ריצוף וגינון). בנוסף ניתן לקבל הדמיה ע"י אדריכל נוף וגנים של החצר האחורית. הינכם מוזמנים להצטרף לחוג לקוחותינו הרחב המעודכן מידי שנה במיטב החידושים בעולם הבריכות הישר מארצות הברית.

בחברה צוותים מיומנים להקמת הפרויקט בפרק זמן של כשבוע ימים, מתן שירות ואחזקה שנתי, שיווק , התקנת מכשיר לחיטוי בעזרת מלח, ורובוטים לניקוי הבריכה מתוצרת "מיטרוניקס".
כחברה השואפת למצוינות והרואה עצמה מחויבת לבטיחות לקוחותיה, התחלנו לייבא לפני מספר שנים כיסויי בטיחות נגלל חשמלי ו/או ידני . גם בתחום חשוב זה לא התפשרה החברה על איכות ובחרה לייבא כיסויי בריכות וגדרות בטיחותיות ממיטב החברות הוותיקות והמוכרות בעולם, כמו Pools cover.   

מנהל החברה, קובי, הוא איש מקצוע ותיק שאוהב להימצא בשטח ולהקדיש את מלוא תשומת הלב לכל פרויקט. אנו מקפידים לעבוד על פרויקט אחד בכל פעם, להבין היטב את צורכי הלקוח ולענות עליהם במוצר מוגמר ואיכותי. שירותינו כוללים אחריות על כל עבודה.  

בכל גודל, בכל צורה - הדמיון הוא הגבול

אנו בונים בריכות בשיטת הבנייה המתועשת. תשתית הבריכה מגיעה בחלקים מוכנים והרכבתה נעשית במקום, בגודל ובצורה שקבע הלקוח. את התשתית המורכבת מצפים בפלסטיק ובאריחים דקורטיביים. לשיטת בנייה זו שני יתרונות בולטים: היא מעמידה בפני הלקוח אין ספור אפשרויות מבחינת עיצוב הבריכה ומוזילה את עלויות הבנייה באופן משמעותי, בהשוואה לעלויות בניית בריכות מיציקת בטון.

דואגים להכול - עיצוב סביבת הבריכה

מלבד הקמת בריכות שחייה אנו מספקים שירותים נוספים, כגון: תשתיות, ריצוף, גינון ופיתוח. אנו דואגים לגייס אנשי מקצוע איכותיים ולפקח על כל שלבי הפרויקט, כדי להעניק ללקוח מוצר מוגמר.

מוצרים נלווים

אנו מציעים ללקוחותינו מגוון מוצרים נלווים לשמירה על איכות המים בבריכה: תכשירי חיטוי, רובוטים חכמים לניקוי הבריכה, כיסויי בריכה בטיחותיים, מערכות חימום בהתאמה אישית, ערכות ניקוי ובדיקה ועוד...

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.
 
Powered by Tags for Joomla

ליצירת קשר

מלאו את הפרטים הבאים:
שם *
יש למלא שם ומשפחה.
טלפון *
יש למלא מספר טלפון
דוא"ל *
יש למלא כתובת דוא"ל תקינה.
פרטי ההודעה